Růžena Magniová - Z cyklu HORÁCKO

Detail položky

Detail položky

Batika, 61x110 cm. Signováno vpravo dole R. Magniová 84. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 118 cm

 

o autorovi: 1929 – 2008
Malířka, grafička. Studovala na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u K. Langra a výtvarnou specializaci na Pedagogickém institutu v Jihlavě. Pracovala jako výtvarnice loutkového filmu ve filmových ateliérech s H. Týrlovou a jako učitelka ZŠ a LŠU. V malířské tvorbě zobrazovala krajinu Vysočiny, která ji inspirovala i k vytváření textilních obrazů. Byla členkou UVU a Klubu výtvarných umělců Horácka. Její práce jsou zastoupeny v regionálních galeriích.

vydraženo
112068. Z cyklu HORÁCKO
Dražba ukončena:18.02.2024 21:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
3 600 Kč 18.02.2024 21:02:57 223
3 500 Kč limit (18.02.2024 21:02:37) 14736
3 500 Kč 18.02.2024 21:02:38 223
3 400 Kč limit (18.02.2024 21:02:30) 14736
3 300 Kč 18.02.2024 21:02:31 223
3 200 Kč limit (18.02.2024 21:02:23) 14736
3 100 Kč 18.02.2024 21:02:24 223
3 000 Kč limit (17.02.2024 21:12:05) 14736
2 900 Kč 17.02.2024 21:12:06 1610
2 800 Kč limit (14.02.2024 13:35:51) 14736
2 700 Kč limit (14.02.2024 13:35:50) 223
2 600 Kč limit (09.02.2024 22:54:03) 223
2 500 Kč limit (09.02.2024 22:53:55) 14736
2 400 Kč limit (09.02.2024 22:53:54) 223
2 200 Kč limit (09.02.2024 22:53:48) 14736
2 100 Kč limit (09.02.2024 22:53:47) 223
1 900 Kč limit (09.02.2024 22:53:40) 14736
1 800 Kč limit (09.02.2024 22:53:39) 223
1 600 Kč limit (09.02.2024 22:53:31) 14736
1 500 Kč 09.02.2024 22:53:32 223
1 400 Kč limit (09.02.2024 22:53:26) 14736
1 300 Kč 09.02.2024 22:53:27 223
1 200 Kč limit (09.02.2024 22:53:20) 14736
1 100 Kč 09.02.2024 22:53:21 223
1 000 Kč limit (08.02.2024 18:46:39) 14736