Rusko 1. pol. 19. stol. - Palaš darovací

Čepel v damašku. Signovaná v azbuce. Celková délka: 115 cm. Délka čepele: 98 cm.

Rusko 1. pol. 19. stol.
85359. Palaš darovací
Dražba ukončena:02.11.2022 20:37:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:210 000 Kč