Rudolf Zich - Zelená krajina

Olej na sololitu, 53x123 cm. Signováno vlevo dole R. Zich 80. Nerámováno.

Pozn.: Vzadu razítko Dejvické galerie.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 100 Kč.

56356. Zelená krajina
Dražba ukončena:25.02.2021 21:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (24.02.2021 21:41:26) 8330