Rudolf Zelenka - Lolita

Olej na plátně, 70x54 cm. Signováno vpravo dole pod rámem. Datováno 1912. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1875 – 1938
Vídeňský malíř.

77828. Lolita
Dražba ukončena:15.05.2022 20:08:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč