Olej na plátně, 70x54 cm. Signováno vpravo dole pod rámem. Datováno 1912. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 90 cm
o autorovi: 1875 – 1938 Vídeňský malíř.