Rudolf Vejrych - Spánek na mezi

Olej na plátně, 75x95 cm. Signováno vpravo dole R. Vejrych. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1882 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

304951. Spánek na mezi
Dražba ukončena:25.05.2020 20:28:24
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč