Rudolf Vejrych - Lesní cesta

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x33 cm. Signováno vpravo dole R. Vejrych. Rámováno.

o autorovi: 1882 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

66389. Lesní cesta
Dražba ukončena:26.09.2021 20:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč