Rudolf Vejrych

66389. Lesní cesta

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x33 cm. Signováno vpravo dole R. Vejrych. Rámováno.

o autorovi: 1882 - 1939
Byl český malíř, ilustrátor, grafik a pedagog. V letech 1897 - 1900 studoval na Uměleckoprůmyslové škole v Praze u profesorů Felixe Jeneweina a Jana Preislera. V roce 1900 přestoupil na pražskou malířskou akademii, kde studoval u prof. Maxmiliána Pirnera. Akademické studium ukončil v roce 1904. V letech 1919 - 1939 byl členem SVU Mánes.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 8 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:46:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč