Rudolf Veit

59466. Míšeň

popis: Lept, 29x22 cm. Signováno vlevo dole v tisku Veit 29 a vpravo dole tužkou Rudolf Veit. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 12.05.2021 21:48:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (12.05.2021 21:17:48) 878