Rudolf Václavík

305338. Staroměstské náměstí

popis: Akvarel, 45x36 cm. Signováno vpravo dole Václavík. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Horním Litvínově u Mostu.
Studoval AVU ve Vídni. Ve své tvorbě se věnoval hlavně akvarelům s náměty městské architektury. Inspiraci často čerpal v Praze.

dražba ukončena: 23.06.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč