Rudolf Václavík - Staroměstské náměstí

Akvarel, 45x36 cm. Signováno vpravo dole Václavík. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898
Narodil se v Horním Litvínově u Mostu.
Studoval AVU ve Vídni. Ve své tvorbě se věnoval hlavně akvarelům s náměty městské architektury. Inspiraci často čerpal v Praze.

305338. Staroměstské náměstí
Dražba ukončena:23.06.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč