Rudolf Václavík

305049. Pražský motiv

popis: Akvarel, 34x46 cm. Signováno vlevo dole Václavík. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Horním Litvínově u Mostu.
Studoval AVU ve Vídni. Ve své tvorbě se věnoval hlavně akvarelům s náměty městské architektury. Inspiraci často čerpal v Praze.

dražba ukončena: 03.06.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč