1) Pohled na Hradčany, akvarel, 49x65 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.
2) Staroměstské náměstí, akvarel, 47x66 cm, signováno vpravo dole, rám, pasparta, zaskleno, rám novější.
1898, Hor. Litvínov u Mostu
Žák vídeňské akademie. Jeho dílo zahrnuje primárně architektury měst. Zaměřuje se na tvorbu akvarelů pražských motivů.