Olej na plátně, 66x110 cm. Signováno vlevo dole Uherek 1927. Rámováno.
o autorovi: 1895-1964
Narodil se vv Lipníku nad Bečvou. Nejprve studoval keramickou školu ve Znojmě, poté v Praze AVU u prof. Hynaise. Ve své tvorbě se věnoval malbě a restaurování.