Olej na překližce, 32x42 cm. Signováno vpravo dole Uherek 1944. Rámováno.
Nejdelší strana: 47 cm
o autorovi: 1895-1964
Narodil se vv Lipníku nad Bečvou. Nejprve studoval keramickou školu ve Znojmě, poté v Praze AVU u prof. Hynaise. Ve své tvorbě se věnoval malbě a restaurování.