Rudolf Svoboda - U kavárenského stolku

Cín, výška: 23 cm, signováno dole R. Svoboda.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1924-1994
Narodil se na Slovensku ve Veľkém Rovném. Studoval v Praze AVU u prof. Pokorného a následně sám pedagogicky působil. Vytvořil řadu monumentálních plastik pro veřejný prostor, ale i díla drobnější, medaile a věnoval se také restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

15477. U kavárenského stolku
Dražba ukončena:24.01.2018 20:56:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč