Rudolf Svoboda - Tanečnice

Bronz, leštěný kámen, výška s podstavcem 24,5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1924-1994
Narodil se na Slovensku ve Veľkém Rovném. Studoval v Praze AVU u prof. Pokorného a následně sám pedagogicky působil. Vytvořil řadu monumentálních plastik pro veřejný prostor, ale i díla drobnější, medaile a věnoval se také restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

130935. Tanečnice
Zbývá:13 dnů, 15 hodin
Konec dražby:12.12.2024 21:17:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč