Rudolf Svoboda - Růže

Nejdelší strana: 28 cm

Bronz, mramor. Výška 28 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

o autorovi: 1924-1994
Narodil se na Slovensku ve Veľkém Rovném. Studoval v Praze AVU u prof. Pokorného a následně sám pedagogicky působil. Vytvořil řadu monumentálních plastik pro veřejný prostor, ale i díla drobnější, medaile a věnoval se také restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

126197. Růže
Zbývá:9 dnů, 12 hodin
Konec dražby:13.10.2024 20:17:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 02.10.2024 13:09:56 831