Rudolf Škudla

304353. Stránka ve Vlach. Březí

popis: Olej na plátně, 46x59 cm. Signováno vpravo dole Škudla 43. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 08.04.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 08.04.2020 10:32:27 439