Rudolf Škudla - Stránka ve Vlach. Březí

Olej na plátně, 46x59 cm. Signováno vpravo dole Škudla 43. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

304353. Stránka ve Vlach. Březí
Dražba ukončena:08.04.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 08.04.2020 10:32:27 439