Rudolf Riedlbauch - Tváře

Akvarel, 31x30 cm. Signováno vpravo dole Riedlbauch. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: Narodil se v Dýšině u Plzně roku 1944. Studoval v Praze AVU ve speciální figurální a krajinářské škole prof. Jiroudka. Na jeho obrazech se často setkáváme s vyobrazením hudebníků, nejčastěji houslistů nebo hráčů na flétnu, ale i s celými skupinami nebo se zpěváky. Jindy maloval výjevy z poutí, slavností, k opakovaným námětům patří výjevy z cirkusů nebo divadla. Další inspiraci nachází v přírodě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

Rudolf Riedlbauch
306953. Tváře
Dražba ukončena:14.12.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč