Olej na plátně, 33x45 cm. Signováno vpravo dole R. Ballabene. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1890 – 1968 Rakouský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč