Rudolf Neugebauer - Toaleta - ručně řezaný dobový rám

Olej na kartonu, 50x39 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1892-1961
Německý malíř.

117091. Toaleta - ručně řezaný dobový rám
Dražba ukončena:09.06.2024 20:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč