Olej na plátně, 82x36 cm. Signováno vpravo dole Rud. Neugebauer 1934. Rámováno.
Pozn.: Rozměr s rámem 94x48 cm. Datováno 1934.
o autorovi: 1892-1961 Německý malíř.