Olej na plátně, 82x36 cm. Signováno vpravo dole Rud. Neugebauer 1934. Rámováno.
Pozn.: Rozměr s rámem 94x48 cm. Datováno 1934. Velmi kvalitní pastózní malba vyzařující motivem radost ze života vášnivou tanečnicí s doprovodem houslisty a harmonikáře. Dílo mnoho let součástí výzdoby ambasády v Rakousku.
o autorovi: 1892-1961
Německý malíř.