Rudolf Neugebauer

69769. Prostopášnice

popis: Olej na plátně, 82x36 cm. Signováno vpravo dole Rud. Neugebauer 1934. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892-1961
Německý malíř.

zbývá: 5 dnů, 7 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:27:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 28.11.2021 23:18:07 5084
1 000 Kč 24.11.2021 18:52:35 7237