Olej na plátně, 42x37 cm. Signováno vpravo dole Rud. Neugebauer. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 42 cm
o autorovi: 1892-1961 Německý malíř.