Rudolf Neugebauer - Dívka v negližé

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 55x36 cm. Signováno vpravo dole Rud. Neugebauer. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892-1961
Německý malíř.

47539. Dívka v negližé
Dražba ukončena:30.07.2020 21:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč