Rudolf Neugebauer - Dívka s šátkem

Olej na kartonu, 18x15 cm. Signováno vlevo nahoře R. Neugebauer. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1892-1961
Německý malíř.

22817. Dívka s šátkem
Dražba ukončena:27.09.2018 22:02:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč