Rudolf Neugebauer - Akt před zrcadlem

Olej na plátně, 68x58 cm. Signováno vlevo dole Rud. Neugebauer. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 88 cm

o autorovi: 1892-1961
Německý malíř.

116349. Akt před zrcadlem
Dražba ukončena:26.05.2024 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč