Rudolf Neugebauer - Odpočívající akt

Olej na plátně, 38x56 cm, signováno vlevo dole Rud. Neugebauer, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1892-1961
Německý malíř.

6960. Odpočívající akt
Dražba ukončena:25.01.2017 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč