Rudolf Němeček - Konvolut 6 olejomaleb

Pozn.: Díla pochází z umělecké pozůstalosti autora.

Olejomalby, rozměry od 23x20 cm do 40x29 cm. Všechny signovány i rámovány.

Stav: Rámy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1921 - ?

151816. Konvolut 6 olejomaleb
Dražba ukončena:28.12.2025 21:47:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč