Rudolf Němeček - Konvolut 5 olejomaleb

Pozn.: Díla pochází z umělecké pozůstalosti autora.

Olejomalby, rozměry od 26x30 cm do 33x37 cm. Všechny signovány i rámovány.

Stav: Rámy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1921 - ?

151851. Konvolut 5 olejomaleb
Dražba ukončena:28.12.2025 22:06:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč