Rudolf Němeček - Konvolut 3 prací - Cirkus

Pozn.: Díla pochází z umělecké pozůstalosti autora.

Kombinované techniky, rozměry od 30x47 cm do 52x37 cm. Všechny signovány, rámovány, zaskleny.

Stav: Rámy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1921 - ?

151627. Konvolut 3 prací - Cirkus
Dražba ukončena:28.12.2025 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč