Rudolf Němeček - Konvolut 17 prací

Kombinované techniky, od 22x28 cm do 60x43 cm. Signovány nebo monogramovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1921 - ?

151875. Konvolut 17 prací
Dražba ukončena:28.12.2025 22:14:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč