Rudolf Němec

19136. U pobřeží

popis: Suchá jehla, 13x25 cm. Signováno vpravo dole Rudolf Němec 75. 1/3. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

dražba ukončena: 16.05.2018 21:33:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 26.04.2018 12:59:59 831
500 Kč 19.04.2018 0:33:31 238