Suchá jehla, 13x25 cm. Signováno vpravo dole Rudolf Němec 75. 1/3. Volný list. Pozn.: Papír mírně poškozen.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.