Rudolf Němec - Eva

Kombinovaná technika na textilu, 80x70 cm. Nesignováno. Rámováno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.

Rudolf Němec
71826. Eva
Dražba ukončena:27.01.2022 22:28:20
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč