Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vpravo dole, datováno 1976, rám.
1926, Dobrá u Trenčína
Student SVŠT v Bratislavě (1946-1949), kde se učil u profesorů G. Mallého, J. Mudroucha a D. Millyho. Po celou jeho malířskou tvorbu ho provázela zátiší. Věnoval se také malbě lidských postav a krajinomalbě, ve které se zaměřil na typické znaky slovenské krajiny (dřevěnice, kostelíky,...). Realizoval se i v oblasti architektury. Vystavoval samostatně i kolektivně. Některé výstavy byly uspořádány na našem území (Gottwaldov, Praha, Uherské Hradiště).
Pozn.: Plátno vzadu na více místech podlepeno.