Rudolf Mejsnar - Konvolut 2 prací

Kombinovaná technika, 18x16 cm a 13x27 cm. Nesignovány. Rámy, skla.

o autorovi: 1928 – 2022
Malíř, designér, textilní výtvarník. Studoval Střední průmyslovou školu textilní v Jilemnici, Textilní školu kreslířskou v Brně a VŠUP v Praze. Zaměstnán byl v Ústavu bytové a oděvní kultury (ÚBOK), kde se věnoval filmtisku, art protisu, gobelínům a patchworku, navrhoval gobelíny a tapisérie. Podílel se také na pokračování tradice historických uměleckých a řemeslných dílen v Jindřichově Hradci, založených v r. 1910 Marií Teinitzerovou. Od 90. let 20. stol. se věnoval malbě.

121776. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:25.08.2024 20:47:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.08.2024 20:44:17 14986
500 Kč 25.08.2024 17:02:30 11023