Rudolf Livora - V sadu

Pastel, 55x70 cm. Signováno vpravo dole Livora. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1884-1958

83391. V sadu
Dražba ukončena:04.09.2022 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč