Rudolf Livora - Sedící dívka

Olej na překližce, 68x48 cm. Signováno vpravo dole Livora 26. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1884-1958

82559. Sedící dívka
Dražba ukončena:01.09.2022 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč