Rudolf Livora - Párové obrazy - Krojovaný pár

Olej na překližce, 70x40 cm. Signováno vpravo dole Livora. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884-1958

58782. Párové obrazy - Krojovaný pár
Dražba ukončena:29.04.2021 21:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč