Rudolf Livora - Na kraji lesa

Olej na kartonu, 48x34 cm. Signováno vpravo dole Livora 57. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Rodina současné majitelky získala dílo přímo od autora.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1884-1958

86070. Na kraji lesa
Dražba ukončena:06.11.2022 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 06.11.2022 20:10:18 9359
500 Kč 06.11.2022 18:30:07 10751