Rudolf Livora - Horňácký dřevorubec

Olej na překližce, 60x36 cm. Signováno vpravo dole Livora 42. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 71 cm

o autorovi: 1884-1958

92310. Horňácký dřevorubec
Dražba ukončena:19.03.2023 20:14:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč