Olej na kartonu, 69x51 cm. Signováno vlevo dole R. Linhart. Rámováno.
Nejdelší strana: 91 cm
o autorovi: 1895 – 1968
Malíř, ilustrátor, iluminátor, písmomalíř. Studoval na Uměleckoprůmyslové škole ve Vídni, pak na vídeňské Akademii. Maloval Českomoravskou vysočinu.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.