Rudolf Linhart - U Seče - Železné hory

Olej na kartonu, 32x43 cm, signováno vlevo dole R. Linhart, rám.

Pozn.: Vzadu autorské razítko.

6591. U Seče - Železné hory
Dražba ukončena:01.12.2016 19:10:20
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč