Olej na kartonu, 19x26 cm. Signováno vlevo dole Rud. Lexa. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 40 cm
o autorovi: 1915, Praha - 2003
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.