Rudolf Lexa - Osamělé stromy

Olej na kartonu, 25x32 cm. Signováno vpravo dole Lexa. Rám, sklo.

o autorovi: 1915, Praha - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

307194. Osamělé stromy
Dražba ukončena:02.01.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč