Rudolf Lexa - Kostel sv. Mikuláše

Olej na plátně. 62x92 cm. Signováno vlevo dole Rud. Lexa. Rám, sklo.

o autorovi: 1915, Praha - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

302800. Kostel sv. Mikuláše
Dražba ukončena:22.12.2019 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč