Rudolf Kučera - Paris

Akvarel, 32x41 cm. Signováno vpravo dole R. Kučera, Paris 1931. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1884 – 1964
Malíř. Studoval na Akademii v Praze u V. Hynaise. Pravidelně vystavoval s KVU Aleš v Brně. Zabýval se i národopisem, sbíral ukrajinské a slovenské písně. Pedagogicky působil na školách na Moravě a na Slovensku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

305307. Paris
Dražba ukončena:21.06.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.06.2020 22:33:09 51