Rudolf Kremlička - Stojící akt

Kresba, 20x11 cm. Signováno vpravo dole R. Kremlička 1925. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1886 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

70295. Stojící akt
Dražba ukončena:16.12.2021 23:57:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč