Rudolf Kremlička - Postava ženy

Akvarel na papíře, 26x18,5 cm, signováno vlevo dole Rud. Kremlička, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta a papír místy mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.. a PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1886 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

8255. Postava ženy
Dražba ukončena:23.02.2017 19:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč