Rudolf Kremlička - Portrét dívky

Litografie, 16x11 cm. Monogramováno tužkou vpravo dole RK. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1886 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

112378. Portrét dívky
Dražba ukončena:03.03.2024 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč