Rudolf Kremlička - Nana-akt s ŕůží

Litografie, 17x13 cm. Signováno vpravo dole tužkou R. Kremlička. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1886 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

42204. Nana-akt s ŕůží
Dražba ukončena:25.03.2020 19:53:02
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč